Uksed avab uus tervisetehnoloogia kiirendi Health Founders

Uksed avab uus tervisetehnoloogia kiirendi Health Founders

Uksed avab Baltikumi esimene tervisetehnoloogia ettevõtetele mõeldud ärikiirendi Health Founders. Ülemiste City targas ärilinnakus asuva Eesti kõige uuema kiirendi eesmärgiks on kujuneda kogu regiooni tervisemajanduse ettevõtete tõmbekeskuseks. Kiirendi koostööpartneriteks on teiste hulgas Startup Estonia, AS Mainor, Ülemiste Tervisemaja, Synlab, Ellex Raidla, TalTech ja Tera Ventures.

“Health Founders on tervisetehnoloogia iduettevõtetele mõeldud ärikiirendi, mis pakub valdkonna põhist programmi kogenud mentoritega, unikaalseid eluslabori võimalusi tootearenduseks ning avatud kontorit Ülemiste City’s. Lisaks sellele aitame varajase faasi investeeringute kaasamisel. Meie eesmärgiks on aidata turule uusi tervisemajanduse edulugusid nii Eestist kui lähiriikidest,” rääkis Health Foundersi kaasasutaja ja juhtivpartner Siim Saare.

ÜT3D(5)

“Meil on hea meel olla Health Foundersi strateegiliseks koostöö-partneriks tervisetehnoloogia iduettevõtete arendamisel. Oleme võtnud järgnevate aastate ühiseks eesmärgiks selle valdkonna idufirmade arvu ja ekspordivõimekuse kasvu ning kaasatud investeeringute mahu suurendamise,” rääkis Startup Estonia juht Maarika Truu.

ÜT3D3-1024x576

“Health Foundersi unikaalsus peitub suure kogemusega tervisevaldkonna praktikute, mentorite ja investorite võrgustikus, mis annab meie programmi läbinud tiimidele oluliselt võimsama stardikiirenduse kui klassikalised horisontaalsed inkubatsiooniprogrammid,” sõnas Health Founders’i kaasasutaja ja üle 20-aastase tervishoiu valdkonna kogemusega ettevõtja Erki Mölder. “Meie juht-mentorite hulka kuuluvad näiteks Synlabi Põhja-Euroopa regiooni tegevjuht Rainar Aamisepp, EllexRaidla juhtivpartner Ants Nõmper, Tera Ventures juhtivpartner Andrus Oks, Singapuris tegutseva Verge HealthTech Fund juhtivpartner Joseph Mocanu ning Philips Ventures’i innovatsioonijuht Rocco van den Berg.

WordPress Lightbox Plugin